OGameClub  Türkçe Online Oyunlar  .

Geri git   OGameClub Türkçe Online Oyunlar > OgameCLUB Yaşam > Yaşam > TV-RADİO-SİNEMA

TV-RADİO-SİNEMA Diziler, programlar, film tavsiyeleri


Sitemize reklam vermek için ogameclub@gmail.com adresine mail atabilirsiniz


Danonenin Gerçek yüzü.(mutlaka okuyun)

Diziler, programlar, film tavsiyeleri


Yeni Konu aç  Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 13-09-2006, 09:30 PM   #1
Assasination
Puan: 21.749, Level: 92 Puan: 21.749, Level: 92 Puan: 21.749, Level: 92
Aktivite: 0% Aktivite: 0% Aktivite: 0%
 
Assasination - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2006
Bulunduğu yer: Isparta
Mesajlar: 3.332
Rep Gücü: 153
Rep Puanı: 2458
Rep Derecesi : Assasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdır

Assasination - MSN üzeri Mesaj gönder
Danonenin Gerçek yüzü.(mutlaka okuyun)


Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.
Danone olarak internet yoluyla çirkin bir saldırıya uğradık. Tamamen asılsız iddialar içeren bir e-posta, milyonlarca insana ulaştı. Özenle ürettiğimiz ürünlerimizin toplum sağlığını olumsuz yönde etkilediği iddia edildi.
Bu çirkin saldırının failleri, hazırladıkları e-postada, saygın bir profesörümüzün adını bilgisi dışında kullanmaktan çekinmediler. Art niyetli ve asılsız iddialarını güvenilir bir kaynak tarafından hazırlanmış gibi gösterdiler ([Linkler üyelere. Üye olun...]).
Bu affedilmez suçun sorumluları, hem sayın Prof. Dr. Turan Karadeniz'in hem de Danone olarak bizlerin ve ürünlerimizin itibarını zedelemeye çalıştılar. Daha da önemlisi, pek çok annenin sorumluluk duygusunu istismar ederek, çocuklarının gelişimi ile ilgili gereksiz endişe duymalarına sebep oldular.
Sağlıklı ve güvenli Danone ürünlerine karşı internet üzerinden yalanlarla yürütülen karalama kampanyası aydınlatıldı.
Bir yıldan uzun süredir devam eden mücadelemiz nihayet amacına ulaştı. Bu saldırının yapıldığı bilgisayar ait takip numaraları 05.04.2007 tarihinde, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü'ne ulaştırıldı.
Bilmenizi isteriz ki tüm ürünlerimiz, T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından [Linkler üyelere. Üye olun...] ve güvenli içerikleri, üretim yeri denetlemeleri ve satış yerlerinden alınan ürün numunelerinin analizleri ile düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Buna rağmen bu çirkin saldırının ardından, bakanlığımızdan ek bir analiz talep ettik. [Linkler üyelere. Üye olun...]
Ürünlerimizi güvenle ve gönül rahatlığıyla tüketmeye devam edebileceklerini kamuoyunun bilgisine sunarız.
Saygılarımızla.[Linkler üyelere. Üye olun...]

[Linkler üyelere. Üye olun...]

[Linkler üyelere. Üye olun...]


ayrıntılar:
Alıntı:
Sayın Site Sahibi,
[Linkler üyelere. Üye olun...] adresinde yayın yapmakta olan sitenizde şirketimiz Danone Tikveşli Gıda ve İçecek Sanayi ve Ticaret A.Ş. aleyhine “Danonenin Gerçek yüzü (mutlaka okuyun)” başlığı altında karalayıcı, asılsız iddialar içeren yazıyı yayınlamakta olduğunuzu tespit etmiş bulunmaktayız.

Sitenizde yayınlamakta olduğunuz yazı, şirketimize bilinçli bir şekilde zarar vermek için oluşturulmuş, tamamen hayal ürünü olan mesajlar içermektedir. Bu mesajlara kaynak olan kişiler tespit edilmiş olup, hakkındaki adli soruşturma devam etmektedir. Diğer yandan, bu karalayıcı mesajları kötü niyetli olarak çeşitli kitlelere ileten diğer şüpheliler adli makamlarca tespit edilmiştir ve halen tutuksuz olarak yargılanmaktadır. Karalama kampanyası hakkındaki gerçekler konusunda bilgi edinmek için [Linkler üyelere. Üye olun...] adresini incelemenizi öneririz.

Global internet ortamında herkesin ulaşabileceği şekilde kamuya yayın yapan bir sitede, gerçekliğini araştırmaksızın, dünyaca saygın bir kurumu karalayıcı, asılsız iddialar içeren bu yazıyı yayınlamanın sizi hukuki ve cezai açıdan sorumluluk altına soktuğunu bildirmek isteriz. Nitekim şirketimiz aleyhine internet üzerinde kötü niyetle hareket eden ve uyarılara rağmen hukuka aykırı içeriği yayınlamaya devam eden site sahipleri/yaratıcıları hakkında da hukuki ve cezai dava yollarına başvurduğumuzu, siteye erişimin engellenmesi gibi gerekli önleyici tedbir kararlarını aldırdığımızı ayrıca belirtmek isteriz.

Yukarıdaki açıklamalar ışığında sizin sorumluluğunuz ve tasarrufunuz altında olan [Linkler üyelere. Üye olun...] adresindeki sitede şirketimiz aleyhine yayınlanmakta olan yazıyı 3 (üç) gün içinde tamamen kaldırmanızı ve bunun yerine önceden yanlış yönlendirilen şahısları bilgilendirmek amacıyla konu ile ilgili kamuoyu duyurumuz ve tüm detaylı dökümanların/bilgilerin yer aldığı [Linkler üyelere. Üye olun...] adresine en az 15 (onbeş) gün süreyle link vermenizi talep eder, aksi takdirde hukuka aykırı bu yazıyı kasıtlı olarak şirketimizi zarara uğratmak ve karalamak adına yayınladığınızı kabul ederek gerek hukuk mahkemeleri nezdinde hukuki gerekse savcılık nezdinde cezai işlemlere başlayacağımızı üzülerek bildiririz.

Saygılarımızla,
Danone Tikveşli Gıda ve İçecek Sanayi ve Ticaret A.Ş.
__________________


Konu admin tarafından (23-06-2008 Saat 10:23 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: Düzeltme isteği.
Assasination isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
r1
Alt 13-09-2006, 10:13 PM   #2
admin
Yönetici
Puan: 81.246, Level: 100 Puan: 81.246, Level: 100 Puan: 81.246, Level: 100
Aktivite: 0% Aktivite: 0% Aktivite: 0%
 
admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2005
Mesajlar: 9.481
Rep Gücü: 217
Rep Puanı: 2060
Rep Derecesi : admin isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Ce: Danonenin Gerçek yüzü.(mutlaka okuyun)

DANONE'NİN BİLİM ADAMINA GÖNDERDİĞİ AÇIKLAMA


Sn. Turan Karadeniz

İstanbul, 19.10.2005

Sayın Karadeniz,

Bu mektubu, bir internet sitesinde yayınlanan şirketimiz ile ilgili yazıya müdahil olmanız sebebiyle kaleme alıyoruz.

Ülkemizde, toplumumuzun daha sağlıklı beslenmesine ve daha sağlıklı
nesiller yetişmesine katkıda bulunma misyonu ile faaliyet gösteren bir
kurum olarak, tamamen hayal ürünü olan bu karalayıcı yazıyı kınıyoruz.

Sizi şirketimiz hakkında bilgilendirmek isteriz. Misyonumuzu, gerek dünyanın lider sütlü ürünler şirketi olarak, en ileri kalite standartlarında donanımlı ultra hijyenik tesislerimizde ürettiğimiz sağlıklı,saf,katkısız gıda ürünlerimizle, gerek sosyal sorumluluk projelerimizle, gerekse süt sanayi ve tarıma sağladığımız değerli teknolojik yatırımlarla istikrarlı biçimde yerine getirmekteyiz. 6 il/ilçedeki fabrikalarımız, 16.000 çiftçi ve 1000 tedarikçiyi kapsayan yaygın tedarikçi ağımız ile elele yürüttüğümüz “toplam kalite prensiplerimiz” çerçevesinde bugüne kadar ülkemize yaptığımız yatırım
miktarı 250 milyon Euro’yu aşmıştır.

Kınadığımız yazıda bahsi geçen Danino ürünümüz, sadece Türkiye’de değil dünyada lider taze sütlü çocuk ürünü olup, Türkiye’deki “büyüme formülü”, dünyadaki tecrübelerimizin yanısıra, T.C. Sağlık Bakanlığı, Hacettepe Üniversitesi ve konularında uzman birçok doktorun uzmanlığına başvurularak, çocuklarımızın sağlıklı gelişimlerine katkıda bulunması amacıyla başarıyla geliştirilmiştir.

Diğer yandan sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek amacıyla, 4 önemli projeyi uzun-dönemli olarak yürütmekteyiz. “Danino Sağlıklı Büyüme Ekibi” ile çocuklarımızı sağlıklı gelişme konusunda bilgilendirmekte, “T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Danone Küçükler Futbol Kupası” ile spora, “Gülümseyen Gelecek Ana Sınıfları” ile eğitime katkıda bulunmaktayız. “Gülümseyen Gelecek Ana Sınıfları” projemiz sayesinde 2005 yılında 250 anasınıfını 12.500 çocuğumuza kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sene kurulan “Danone Enstitüsü” ise, Türkiye’de beslenme alanındaki bilimsel ve akademik çalışmalara destek vermekte olup, özellikle "Çocuk Beslenmesi" konusunda Türkiye'de, Çocuk Doktorları Derneği, beslenme uzmanları, üniversiteler ile beslenme üzerine çeşitli çalışmalar ve araştırmalar yapacağı bir platform oluşturmayı hedeflemektedir.

Danone ürünlerimiz ile ilgili her türlü öneri ve taleplerinizi, 0800 211
20 15 no’lu Ücretsiz Mutlu Tüketici Hattı’mızı arayarak, ya da
mutlutuketici@danone.com adresine e-posta göndererek, bizimle
paylaşmanızdan her zaman memnuniyet duyacağımızı ifade eder, size ve
ailenize sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Saygılarımızla,
Danone Türkiye

PROF. KARADENİZ'İN DANONE'YE GÖNDERDİĞİ AÇIKLAMA

Sayın Danone Tüketicileri,

Benim dışımda gelişip, tamamen başkalarına ait olan bir yazıdan dolayı bu konunun içine çekilmeme bir anlam verememekteyim. Danone ürünleri ile ilgili olarak herhangi bir araştırma yapmadığım gibi, araştırma yapanlarla da hiçbir temasım olmadı. Kanaatimce, internette dolaşan Danone ürünleri ile ilgili bilgiler şirketler arası haksız rekabetten doğan birer karalama yazısı olabilir. Dolayısıyla, ülkemizde yatırım yapan, binlerce insana iş imkanı sağlayan ve uluslar arası bir marka olan Danone ürünlerinin en az diğer muadil ürünler kadar güvenilir olduğu şüphesizdir. Zira, gıdalar ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun olarak üretilmekte, Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı bu ürünleri
sürekli denetlemektedir. Dolayısıyla, Danone ürünlerini de diğer ürünler gibi hiçbir endişe duymadan tüketebiliriz.

Saygılarımla,
Prof.Dr.Turan KARADENİZ
__________________
Çalışma modundayım
admin isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
r1
Alt 13-09-2006, 10:14 PM   #3
admin
Yönetici
Puan: 81.246, Level: 100 Puan: 81.246, Level: 100 Puan: 81.246, Level: 100
Aktivite: 0% Aktivite: 0% Aktivite: 0%
 
admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2005
Mesajlar: 9.481
Rep Gücü: 217
Rep Puanı: 2060
Rep Derecesi : admin isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Ce: Danonenin Gerçek yüzü.(mutlaka okuyun)

Lütfen gerçeğini araştırmadan iftira olabilecek haberleri yazmayalım.
__________________
Çalışma modundayım
admin isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
r1
Alt 13-09-2006, 10:17 PM   #4
Assasination
Puan: 21.749, Level: 92 Puan: 21.749, Level: 92 Puan: 21.749, Level: 92
Aktivite: 0% Aktivite: 0% Aktivite: 0%
 
Assasination - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2006
Bulunduğu yer: Isparta
Mesajlar: 3.332
Rep Gücü: 153
Rep Puanı: 2458
Rep Derecesi : Assasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdırAssasination skala dışıdır

Assasination - MSN üzeri Mesaj gönder
Ce: Danonenin Gerçek yüzü.(mutlaka okuyun)

Alıntı oldugunu belirttim ve bu yazdıklarının da gerçek oldugunu bilemeyiz.
__________________

Assasination isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
r1
Alt 13-09-2006, 10:59 PM   #5
Şafak
 
Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2006
Mesajlar: 70
Rep Gücü: 95
Rep Puanı: 20
Rep Derecesi : Şafak skala dışıdır

Ce: Danonenin Gerçek yüzü.(mutlaka okuyun)

pekı arkadaslar bu kadar bılgıye mademkı ulasıldı su karadenızın telını bulun ben bızzat kendınden oğreneyım olmazmı aramak benden sız telı bulun yeter aklımızda soru ısaretı kalması hersey net vede acık olsun bu yazıların hangısı doğru?????
(UNUTMAYIN HEPIMIZIN COCUĞU VAR YADA OLACAK ONLAR BIZIM HERSEYIMIZ)
__________________
S E C U R T Y
Şafak isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
r1
Cevapla

Bookmarks

Etiket
danonenin, gerçek, okuyun, yüzümutlaka

Bu Konunun Etiketleri
gerçek yüz oyunları danone nin zararları danonenin hileleri danınonun zararları danonenin oyunları daninonun oyunları uzmanların gerçek yüzleri danonenin gerçek uzmanların gerçek yüzü danone danonenin zararları danino oyun danino hakkındaki gerçekler daninonun zararları daninonun içeriği

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Yeni Mesaj yazma yetkiniz Aktif değil dir.
Mesajlara Cevap verme yetkiniz aktif değil dir.
Eklenti ekleme yetkiniz Aktif değil dir.
Kendi Mesajınızı değiştirme yetkiniz Aktif değildir dir.

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are KapalıBütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:09 PM .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.5.2